Meteorki dziękują:

Podziękowania dla Pani Edyty Semeniuk i Pani Anny Sula za wypożyczenie strojów do naszego przedstawienia "Pyza na polskich dróżkach", które zaprezentowaliśmy podczas XX Przegladu Małych Form Teatralnych w naszym p-lu.

Podziękowanie dla Pana Pawła Łakomskiego za przygotowanie ogromnych elementów scenografii do bajki "Pyza na polskich dróżkach".

Podziękowania dla Pani Anny Sula za hiacynty do "Kącika Przyrody".

Podziękowania dla Pani Ewy Piórkowskiej za przygotowanie i poprowadzenie z dziećmi warsztatów plastycznych, na których dzieci wykonały ozdoby na kiermasz świąteczny.

Podziękowania dla Pani Myślak - mamy Zosi za wykonanie pięknych ozdób na kiermasz wielkanocny.

Podziękowania dla Pani Małgorzaty Dobrowolskiej i Pani Ewy Piórkowskiej za przygotowanie i przeprowadzenie zajęć przyrodniczych - założenia jesienią rabaty kwiatowej, która pięknie rozkwitła na wiosnę obok wejścia do naszego przedszkola.

Podziękowania dla Pani Małgosi Dobrowolskiej za zaopatrywanie naszego "Kącika Przyrody" w rośliny kwiatowe przez cały rok szkolny.

Podziękowania dla Pana Marcina Pietrzaka za systematyczne dostarczanie dla grupy papieru ksero.

Podziękowania dla wszystkich rodziców którzy wspieraja naszą grupę w różny sposób i przy różnych okazjach: za wykonanie ozdób na kiermasz bożonarodzeniowy dla Pani Ewy Piórkowskiej, za pierniki Pani Edycie Semeniuk, za słodycze na spotkanie świąteczne Pani Oliwii Rzeszkowicz i Pani Magdzie Łakomskiej, dla Pani Kingi Andrzejewskiej, dla Pani Skóra - Mamy Oliwki, dla babci Patryka Pani Ewy.
Serdzecznie dziękuję w imieniu całej grupy "METEORKÓW"